Muž utratil téměř milion korun za to, aby vypadal jako pohádková postava

Když mladík spočítal všechny výdaje, které měl se svou proměnou do pohádkové postavy elfa, vyšlo mu neuvěřitelné číslo. Téměř milion korun ho stála ztráta vlastní identity.

Změny v tváři, operace nosu, odstranění chlupů z celého těla a změna barvy očí – to vše Luis Padron (25) z Buenos Aires podstoupil, aby naplnil svou touhu podobat se elfům. Jako dítě ho šikanovali, a tak se čím dál víc uzavíral do vysněného světa své fantazie plné andělů, skřítků a jiných nadpozemských bytostí. Postupem času si obarvil vlasy na bílo a vybělil si také kůži. Utrácí obrovské sumy za speciální krémy na tělo s ochranným faktorem 100!

Jeho cílem je nevypadat jako člověk, chce jednoduše působit jako éterická, jemná bytost. Dále tedy plánuje operaci uší, aby byly dostatečně špičaté a chce podstoupit další zákroky v oblasti obličeje a víček. V plánu má odstranění několik žeber pro dojem užšího pasu a zvažuje zákrok, díky kterému by vypadal vyšší. Na svém instagramovém účtu se o každou změnu rád dělí se svými fanoušky – a že jich hojně přibývá. Konečně má pozornost, která ho posiluje a necítí se sám.

Galerie