Žena si myslela, že ji vykradli. Místo zloděje našla roztomilou samici kuskuse

Když se žena jménem Bree Blakeman vrátila po víkendu do práce, nejprve si myslela, že se její kancelář stala terčem bezohledných zlodějů. Všechno bylo rozházené a po celém pracovišti panovala spoušť. Pak ale viníka objevila, jak se krčí za jejím počítačem - nebyl to žádný vandal, ale malá, roztomilá kuskuska.

Zvířata někdy dokážou provést pěkné vylomeniny, a to mnohdy aniž by vlastně chtěla. Tato samice kuskuse pozemního pěkně vyděsila Australanku Bree Blakeman, která pracuje na výzkumu pro Národní univerzitu v Canbeře.

Když se žena vrátila v pondělí do práce, nejprve si myslela, že si její pracoviště vyhlédli ziskuchtiví zloději. Věci se válely úplně všude, všechno bylo rozházené a shozené byly dokonce i obrazy ze zdí.

“Přišla jsem do kanceláře a myslela jsem si, že se tam někdo musel vloupat, protože vypadala naprosto hrozně… A pak jsem uviděla tu malou berušku, jak se mi schovávala za počítačem,” napsala Blakeman na Twitter a připojila roztomilé fotografie z místa činu.

Kuskuska se podle všeho do budovy dostala přes střechu. Ačkoli se jí skutečně podařilo napáchat nějaké materiální škody, Blakeman jí to nezazlívala. Nechala ji v klidu sedět ve své kanceláři, dokud se nerozhodla sama odejít.

Galerie