Bude do StarDance v pořádku? Pavel Trávníček řeší nečekaný zdravotní problém

21. června 2021·Celebrity·Barbora Turková

Veronika Lálová a Pavel Trávníček (Foto: se svolením Česká televize)

Doufal, že se bude moct naplno vrhnout do tréninků na taneční show StarDance. Jenže Pavel Trávníček má za sebou ošklivý výron kotníku, který se hojí jen velmi pomalu. Tréninky s Veronikou Lálovou tak musí odložit.

Před čtrnácti dny si na zahradě přivodil ošklivý výron kotníku. Ten se hojí jen velmi pomalu, proto si Pavel Trávníček na první tréninky do StarDance musí zatím počkat. “Už chodím, ale pěkně to bolí, takže to ještě na žádné zkoušení není. Musím být na sebe opatrný,” svěřil se Pavel Trávníček po jedné z kontrol u doktora. “Naštěstí se tam nic neutrhlo, takže teď musím tu bolest přetrpět,” dodal.

View this post on Instagram

A post shared by StarDance (@stardancecz)

Díky teplému počasí může zatím nosit volnější oblečení a měkčí boty. V lakýrkách by to na tanečním parketu zatím nezvládnul. Jeho tanečnice Veronika Lálová mu bude jistě velkou oporou. Filmový princ je z ní nadšený.

Říkal jsem si, že existují dvě varianty. Jedna je, že bude éterická a lehká, což tanečnice většinou bývají. Druhý varianta je pak typ Heleny Růžičkové, do které bych se položil a ona by mě odnesla. Splnila se mi tedy první varianta. Veronika je úžasná, bleděmodrá a éterická,” byl nadšený Trávníček, který tak zavzpomínal na bál z pohádky Tři oříšky pro Popelku.

Celebrity - další články