Buďte tak hodný a běžte na výslech na detektoru lži, prosil Koller na demonstraci Babiše

Mezi osobnosti českého showbyznysu, které se v posledních letech vymezily proti premiérovi Andreji Babišovi (64), se zařadil i zpěvák a frontman kapely Lucie David Koller (58). Na jedné z demonstrací ho ve svém projevu vyzval, aby podstoupil test na detektoru lži.

Spolek Milion chvilek pro demokracii uspořádal již několik demonstrací, na kterých lidé mimo jiné požadovali demisi premiéra Andreje Babiše (ANO). Není výjimkou, že se na nich objeví i známé osobnosti a pronesou pár slov k publiku. Na té dosud poslední v Brně takto vystoupil i zpěvák a frontman kapely Lucie David Koller.

„Říkal jsem si, že by bylo dobré se zeptat pana Babiše, aby podstoupil výslech na detektoru lži,“ prohlásil podle serveru expres.cz Koller na pódiu. „Pane Babiši, kdybyste byl tak hodný a šel na něj a odpověděl,“ pokračoval s prosbou.

Ačkoli na místě se jeho návrh setkal s podporou přítomných, na sociálních sítích se do zpěváka někteří lidé ostře pustili. Podle kritiků by se herci a hudebníci měli držet raději svého vlastního oboru a v politice se příliš neangažovat.

Galerie