Channing Tatum natáčí film o svém zesnulém psovi. Půjde o vtipnou road movie

Není žádnou výjimkou, že se lidé po ztrátě svého milovaného domácího mazlíčka uchylují k uctění jeho památky. Někteří si pověsí na zeď jeho pěknou fotku, jiní si nechají udělat třeba tetování. Channing Tatum (39) se rozhodl, že o své fence Lulu natočí film. Snímek s názvem Dog (pes) má být komedií zachycující přátelství mezi člověkem a psem.

Fenka Lulu žila s Channingem Tatumem a jeho někdejší manželkou Jennou Dewan do roku 2018. Ve stejném roce se pár rozešel a pro oba to tak byly velmi těžké chvíle. Belgická ovčačka malinois se nesmazatelně zapsala do jejich srdcí a proslulý herec se nyní rozhodl uctít její památku rovnou celým filmem.

Scénář k příběhu napsal Tatumův dlouholetý profesní parťák Reid Carolin a Tatum bude snímek spolurežírovat. O film projevilo zájem hned několik filmových společností, nakonec ale zvítězila MGM, která stojí například za hercovou sérií 21 Jump Street.

Samotný příběh má sledovat armádního rangera Briggse a jeho fenku Lulu, kteří se spolu snaží stihnout pohřeb kamaráda vojáka. Na vtipnou podívanou si ale diváci budou muset ještě chvíli počkat. Snímek má do kin vstoupit o valentýnském víkendu v roce 2021.