Tohle by jim George v budoucnu mohl vyčítat. Proč nedorazí princ na premiéru nového Jamese Bonda?

29. září 2021·Celebrity·Barbora Turková

Kate a William s dětmi (Zdroj: ČTK)

Už tento týden se odehraje nejočekávanější filmová premiéra roku. Do kin se konečně dostane další bondovka Není čas zemřít. Podle portálu Express by na premiéru měli dorazit i zástupci královské rodiny.

Na slavnostní premiéře bondovku Není čas zemřít s Danielem Craigem dorazí i princ William,  jeho manželka Kate, princ Charles a jeho manželka Camilla. Na své děti ale vévodové z Cambridge tak trochu zapomněli. S informací přišel portál Express.

View this post on Instagram

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@dukeandduchessofcambridge)

Princezna Charlotte by snímek zřejmě neocenila a princ Louise je na něj ještě moc malý. Britská média ale upozornila na to, že na premiéře bude chybět princ George, který by chtěl nového Jamese Bonda určitě vidět. Kate s Williamem ho ale do londýnské Royal Albert Hall, kde se premiéra uskuteční, nemají v plánu vzít.

Film je sice dostupný až od 12 let, Georgovi je přitom jen osm, ale v doprovodu rodičů do sálu děti mohou. Je možné, že vévodové z Cambridge své přesvědčení ještě přehodnotí, protože v budoucnu by jim to jejich syn mohl vyčítat. Vidět nového Jamese Bonda je totiž sen každého velkého i malého kluka.

Celebrity - další články