Vendula Pizingerová je potřetí maminkou. Podívejte se, jak jí to s miminkem sluší

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje, Vendula Pizingerová (48), se stala potřetí maminkou. Porodila krásného chlapečka přesně v den manželových narozenin. Josefu Pizingerovi (33) tak dala nejkrásnější dárek. S novinkou se fanouškům pochlubila v úterý na sociální síti.

“Josef Pizinger mladší. 13. 10. 2020, tak tě tady vítáme synu i s tvým tatínkem, který je přesně na den o 33 let starší…,” napsala na Instagram Pizingerová. “Josef Pizinger, už jsem nevěděla co ti dát k narozeninám. Věřím, že je to ten nejkrásnější dárek,” dodala. Novopečené mamince to s miminkem moc sluší.

S manželem se na porod moc těšili. Vendule samotné těhotenství moc slušelo a s fanoušky často sdílela, jak se společně připravují na narození očekávaného potomka. Miminku s manželem dali jméno po tatínkovi, Josef. “Děkujeme a zdravíme, okolo mě na jipu samý mikro kluci taky a jejich dojaté maminky,” napsala na Instagram k fotografii s Pepíčkem, kde září štěstím. “Těm, kdo se včera opili na naše zdraví přeju ať je nebolí hlava, dík lékařům a manželovi, že mne podporoval u porodu,” doplnila prezidentka nadace.

V pořadí je to třetí dítě, které Vendula Pizingerová přivedla na svět. Nejprve měla se zesnulým manželem, hudebním skladatelem, Karlem Svobodou dceru Klárku a syna Jakuba. Dcera páru bohužel onemocněla ve dvou letech leukémií a ve svých čtyřech zemřela. Po smrti skladatele se vdala za podnikatele Patrika Auše se kterým manželství nemělo dlouhého trvání a v roce 2012 se rozvedli. Za Josefa Pizingera je vdaná od roku 2015.

Galerie

Foto zdroj: Instagram vendulapizingerova