NEVYDAVAT Pivo, víno, či koktejl? Podívejte se, který drink se hodí k vašemu znamení zvěrokruhu

Chodíte rádi do společnosti, ale často tápete, jaké pití si objednat na baru? Zkuste to podle svého znamení zvěrokruhu a třeba zjistíte, že právě tento drink je ten váš.

BERAN

Beranům nevadí konzumovat míchané koktejlíky ve velkém a druhý den jim prostě nic není. Je tedy libo Cuba Libre, Piña Colada nebo Cosmopolitan? Neváhejte a vesele objednávejte.

BÝK

Jestli nevíte, kterou lahvinku si naservírovat, je to fernet. Výborný je se spritem a plátkem citronu. Uvidíte, že si tuto kombinaci zamilujete.

BLÍŽENCI

Vášeň Blíženců pro víno je opravdu velká a dá se říct, že téměř každý Blíženec je znalcem. Pokud chcete tedy toto znamení potěšit, lahvinkou vínka rozhodně nic nezkazíte.

RAK

Velký boom jménem Aperol spritz je přesně to, co potřebujete. Nahořklá chuť a plátek pomeranče skvěle poškádlí vaše chuťové buňky a navíc vám po tomhle drinku nebude špatně.

LEV

Už jste někdy vyzkoušeli pít jen slivovici? Pokud seberete odvahu a vrhnete se do lahvinky pravé a poctivé pálenky, uvidíte, že konečně najdete drink, který si zamilujete.

PANNA

Málokdo zvládne vypít tolik bublinek jako vy. Jste prostě typy rozené pro oslavy. Ať už jde o šampus nebo proseco, nemusíte se bát dopřávat si bublinky ve velkém. Jen se vám možná tahle vášeň lehce prodraží.

VÁHY

S Váhami je to složité, nejsou prostě pro konzumaci alkoholických nápojů stvořeny. Proto nezkoušejte různé kombinace a radši skončete u jedné skleničky.

ŠTÍR

Štíři se vyžívají v rumu, a tak je jedno, zda jde o čistý rum nebo nějaký drink z rumu. Pro okolí působí jako nesmrtelní, protože rum zvládnou pít na litry a vůbec nic jim není.

STŘELEC

Střelci nemůžou pít tvrdý alkohol, ovšem co se u nich nezapře, je jejich vášeň pro pivo. Jde tedy o klasické Čechy a srdcaře. Není oslava, na které by chyběl soudek s pivkem.

KOZOROH

Kozorohové v sobě nezapřou svou vášeň pro vodku. Mohou vypít klidně celou láhev a ráno vstávají naprosto svěží a kocovinou nepolíbení. Pokud tedy nevíte, po jakém alkoholu sáhnout, volte rozhodně vodku.

VODNÁŘ

Pokud se už rozhodnete, neváhejte si objednat nějaký likér a sklenku si pořádně vychutnat. Radši to ovšem s alkoholem nepřehánějte, protože vaše tělo není jednoduše pro mejdánky stvořené.

RYBY

Hořká chuť je přesně to, co potřebujete a čemu se váš žaludek rozhodně nebrání. Právě proto pro vás bude tou správnou volbou gin, pokud si ho namícháte s tonikem a citronem, uvidíte, že se dostanete do ráje. 

Zdroj: extra.cz