Roztomilost sama! Bígl hraje na piáno, aby měla holčička na co tancovat

Internet si doslova zamiloval roztomilé video, které zachycuje vskutku netradiční hudební večírek. Malé batole totiž projevilo touhu tancovat a na pomoc mu vyrazil překvapivý společník. Rodinný bígl duchapřítomně vyhodnotil situaci, zamířil ke klavíru a předními packami začal mačkat klávesy.

Když přijde na roztomilé děti nebo zvířata, je na sociálních sítích úspěch prakticky zaručen. A co teprve, když se jedná o jejich kombinaci! Proto není žádný div, že se následující video stalo již krátce po zveřejnění mnohokrát sdíleným virálem.

Povedené záběry zachycují malou holčičku, která si právě hraje s dětskou kytarou. Když hračka začne vydávat zvuky, děcko se kroutí a radostně tancuje. Když kytara dohrává, překvapivě pohotově na situaci zareaguje rodinný pes. Ten do té doby nehybně sedí u prosklených dveří a pozoruje dění venku.

Najednou se však sebere a zamíří sebejistě rovnou ke klavíru. Na nástroj umístí své přední packy, začne mačkat klávesy a zvuky klavíru doprovodí i psím vytím. Dítě má ze psova počínání upřímnou radost a do kakofonické změti zvuků se kroutí, jako by šlo o skvělou hubnu.

Legrační záběry zachytil otec malé holčičky a majitel chytrého bígla. Poprvé je na internet pověsil už v dubnu, od té doby získaly více než šest milionů shlédnutí a řada lidí je sdílela na svých sociálních sítích.

Video si můžete prohlédnout tady:

Galerie