Žádná dovolená, ale pobyt v cele! Matka s dcerou zažily po příletu do Dubaje horor

44letá matka letěla se svou čtyřletou dcerou na dovolenou do Dubaje. Na letišti jí však řekli, že má neplatná víza. Když žena odmítla letět hned nazpět, začaly pro ni ty pravé problémy, kvůli kterým skončila v tamní cele. O svou zkušenost se podělila se serverem MailOnline.

Angličanka Ellie Hollman letěla se svou dcerkou Bibi společností Emirates Airlines 13. července. Na tento den nejspíše do konce svého života nikdy nezapomenou. Po přistání v Dubaji ve Spojených arabských emirátech si totiž úředník na letišti všiml, že má žena prošlé vízum. Proto ji požádal, aby si zakoupila okamžitě letenku na cestu zpět do Anglie. Matka však trvala na tom, že její dcerka je po osmihodinovém letu vyčerpaná, tudíž není schopná absolvovat zpáteční cestu okamžitě.

Úředník se během rozhovoru se 44letou matkou zeptal, zda požila nějaký alkohol. Žena se přiznala, že měla na palubě letadla skleničku červeného vína, kterou dostala od personálu zdarma. Podle imigračního úředníka se tím však dopustila zločinu a začal se k ženě chovat hrubě. To si však Ellie Hollman nenechala líbit a jednání muže si natáčela na telefon.

To však neměla dělat, protože natáčení zaměstnanců letiště je považováno za trestný čin. Ženu s jejím dítětem tak odvedli do cely a sebrali jim telefony a pasy.

Když se o jejich věznění dozvěděl manžel, který neustále čekal, až se mu žena ozve, okamžitě nasedl do letadla směr Dubaj. Mezitím strávila Ellie se svou dcerou tři dny v cele, kde nebyla klimatizace. Jídlo podle ní navíc smrdělo jak odpadky. Nakonec byly matka se svou dcerou propuštěny na kauci.

Manžel Ellie, Gary, vůbec nechápe, proč aerolinie nabízí ke konzumaci alkohol, když není ve Spojených arabských emirátech tolerovaný. I turistům totiž v zemi hrozí za požití alkoholu vězení.

?>