Žena nejlepší kamarádce odnosila miminko, pak přišla krutá rána osudu

Jes Brockie se nabídla jako náhradnice pro svou dlouholetou nejlepší kamarádku Bec Arenu. Ta trpěla cystickou fibrózou a nemohla otěhotnět. S manželem si ale hrozně přáli děťátko, tak se Jes nabídla, že jim ho odnosí.

Jes byla více než šťastná, když mohla pomoct své kamarádce Bec a jejímu manželovi Garethovi. Bohužel Bec v září zemřela a nemohla nikdy poznat svého syna Rixona Jamese Arenu, který se narodil 20 ledna. Tragická smrt Bec naprosto zdrtila jejího manžela, který teď čelí velké výzvě. Syna bude muset vychovávat sám.

Na doméně GoFundMe byl založen účet. „Tento proces dal Bec a Garethovi dar, který nemohou koupit žádné peníze. I tak před nimi zůstalo mnoho dalších výdajů. Na všechno by jinak zůstal otec Gareth sám. Bude muset opustit práci a jít na klasickou otcovskou.” Pořád je za ním podpora Jes Brockie a jejího manžela, který hraje rugby na Novém Zélandu.

Jeremy Brockie řekl že „je neustále udiven nad sílou své ženy, která hrála tak důležitou roli v životě jedné rodiny.“

„Jsem neskutečně hrdý na svou ženu Jessicu Brockie. Vzdala ses svého času a těla pro někoho, kdo ti byl nesmírně blízký. Jsem rád, že jsem to s tebou mohl celé absolvovat. Pomoci rodině tímto způsobem bylo neuvěřitelně odměňující.“