Míra Michálek

Moje Frekvence 1

Životní sen? Sen zůstane vždy jen snem a lehce se rozplyne. Vše co opravdu chceme vlastně už máme, stačí jen uvěřit. Tak nač snít?

Ideální odpočinek? Rád odpočívám v přírodě. V lese, na horách, ať už pěšky nebo na kole. Ale odpočinu si i u piva s přáteli.

Oblíbené jídlo, pití? Ono hodně záleží na kuchaři. Každopádně jakékoliv jídlo za nímž není cizí utrpení. Tedy jakékoliv "bezzvířátkové". A miluju pizzu. A pití? Výborné (nejen) české pivečko...

Oblíbená kniha? No paradoxně žádná z těch co jsem napsal :) Knihy ale miluji. Paulo Coelho a jeho Alchymista mi leží v srdci, cokoliv od OSHA, který mi v životě hodně pomáhá a jednou snad i nějaká z mých knih. Mimochodem o mé tvorbě se dočtete podrobně na www.mira-michalek.cz

Oblíbené zvíře? Jakékoliv živé. Ta mrtvá na talířích mi rmoutí duši. Každopádně miluju pejsky a moc teskním po mé dalmatíní slečně Sárince.

Proč pracuji na F1? Cítím se tu jako doma a konečně nemám poprvé v životě pocit, že to jinde bude lepší. Kéž bych to tak měl i s ženami, to by se žilo :)

Moje první setkání s F1? Sexy život s Jitkou Asterovou. Od té doby jsem už nemohl jinak...

Jak jsem se dostal k práci v rádiu? Stejně jako naprostá většina z nás. Jako slepý k houslím.

Co bych dělal, kdybych nebyl v rádiu? Pravděpodobně bych lítal někde po světě.

Moje nejkrásnější dovolená? Miluji cestování a tak se mi líbí všude. S velkým nadšením vzpomínám například na Island. Ta nej ale teprve přijde. Už je v plánu a to budete koukat všichni :)

Co bys sis nikdy nevzal na sebe? Flanelové pyžamo! Takové to s největšími knoflíky na světě...

S kým bys nejraději strávil hodinu v sauně? S lékařem, protože by to se mnou asi seklo.

Uměl bys v nouzi rozdělat oheň bez sirek? Ani zapalovač bych neměl?

Jaký největší trapas jsi zažil v poslední době? Moje největší trapasy jsou veřejně nepublikovatelné. To se pak červenají i fotky na zdi.

Který posluchač tě něčím nejvíc pobavil? Takových byla za ty roky za mikrofonem spousta. Těžko bych hledal toho nej. Je s nimi sranda se všemi...

Co nejhoršího jsi omylem řekl do éteru? Tak to snad ani nechtějte vědět. Bylo toho tolik, že by se dala napsat kniha. Ale nejlepší? Jednoznačně záměna pošťáka s poštěvákem, případně „Harry Potter a kámen mrduců"...