Dominika Myslivcová se na dovolené projela na slonovi. Teď to pěkně schytala!

Česká Barbie Dominika Myslivcová odjela za teplem do exotického Thajska. Kromě krásných pláží se rozhodla také projet na slonovi. To ale netušila, co tím způsobí.

Hned poté, co Dominika zveřejnila fotku na slonovi, v komentářích se strhla vlna kritiky. Mnozí totiž právě tuto turistickou atrakci považují za kruté týrání zvířat. Jiní poukázali na to, že mohla zajít na záchrannou stanici, kde údajně o slony pečují lépe a šetrněji.

“Slonům si neplatila, tos platila majitelům, který je k tomu využívají, ti na tom vydělají. Možná by to chtělo občas více přemýšlet a když už máš tolik sledujících, tak jim jít aspoň trochu příkladem, ale co čekat od růžový blondýny? Možná tak hezkou fotku,” uvedl jeden z komentujících.

“Je mi líto, že kvůli debilitě lidí musí trpět nevinný tvor. Ale ona je karma zdarma…,” nešetřili Dominiku sledující.

“Nepopsatelný zážitek?? Tak jde vidět, že o tomhle nic nevíš.. ani nevíš, co ten slon protrpěl, aby ses na něm mohla vést.. tyto fotky jsou k pláči a ne k radosti,” dodává další z komentujících.

K celé kauza se následně u další fotky se slone vyjádřila i sama Dominika. “Výborně, jedna fotka se slonem a jsem nejvíc bezcitný, tupý a nenáviděný člověk v celém Česku a Slovensku.. Takže ještě jednou, aby bylo jasno.. Zvířata miluji moc! Rozhodně nejsem zastáncem, aby se vraždila, anebo aby jim někdo ubližoval… Na slony jsem se těšila jako malá a ani ve snu by mě nenapadlo, co to na soc. sítích způsobí za nenávist.. Nevím o tom, ze jsou v Thajsku nějaké záchranné stanice, taky nevím o tom, že by je tady nějak týrali… Kdybych to věděla, samozřejmě půjdu raději do záchranného centra,” uvádí.

Sloni podle ní nevypadali na místě nespokojeně a byli ve výběhu. Upozornila také na jisté pokrytectví komentujících, kteří zajisté někdy v životě jedli maso, šli do cirkusu, nosili něco koženého, nebo se líčili kosmetikou, která byla testovaná.

Co si o jízdě na slonech myslíte vy?

View this post on Instagram

Výborně, jedna fotka se slonem a jsem nejvíc bezcitný, tupý a nenáviděný člověk v celém Česku a Slovensku…?? Takže ještě jednou, aby bylo jasno.. Zvířata miluji moc! Rozhodně nejsem zastáncem, aby se vraždila, anebo aby jim někdo ubližoval… Na slony jsem se těšila jako malá a ani ve snu by mě nenapadlo, co to na soc. Sítích způsobí za nenávist.. Nevim o tom, ze jsou v Thajsku nějaké záchranné stanice, taky nevim o tom, že by je tady nějak týrali… Kdybych to věděla, samozřejmě půjdu raději do záchraného centra!..Přijeli jsme, sloni byli ve svém výběhu a vůbec nevypadali nespokojeně, tak tady ze mě prosím nedělejte nějakou zrůdu, co týrá zvířata… ?? navíc.. Haló, lidi a teď ruku na srdce.. Vy všichni co tady píšete ty spasitelské komentáře, jak jsou ti sloni největší chudáčci.. Kdo z vás NIKDY nebyl v Zoo, cirkuse, nenosil kožich, koženou bundu, nejedl maso, nelíčil se kosmetikou co je testována na zvířatech?..? Myslím, ze vás je fakt velké minimum.. Všechna ta zvířata taky trpí, ne jen tento slon, na kterém jsem dnes já “blbá, bezcitná blondýna” seděla.. ??Takže si tady nehrajte na něco co nejste, zameťte si nejprve před vlastním prahem a pak moralizujte ostatní! ?Navíc, pro váš lepší pocit, jsem na něm seděla cca 5 minut, zaplatila jim za 2 hodiny, ať mají slonici na jídlo.. A na závěr…myslíte si, ze kdybych na něm dnes neseděla já, tak tato “atrakce” skončí?! Určitě ne, tak se ušetřete chytrých komentářů na mém profilu a raději udělejte nějakou petici, rozhodne to bude mít větší účinek, než tady!? #dominikamyslivcova #thailand #elephant

A post shared by Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova) on

Galerie