Kateřina Kristelová o svatbě s Řepkou: Po všem, co jsme prožili, by ten rituál za to stál

26. dubna 2021·Celebrity·Barbora Pisingerová

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová. Foto: ČTK

Kateřina Kristelová (41) a Tomáš Řepka (47) o svatbě dlouho nechtěli ani slyšet. Oba si se sňatky a rozvody užili své a tak není divu, že se do dalšího svazku zrovna nehrnuli. Teď ale přišla velká změna.

Vztah někdejšího fotbalového obránce Tomáše Řepky a moderátorky Kateřiny Kristelové veřejnost bedlivě sleduje již od doby, kdy se koncem roku 2016 dali dohromady. Od té doby si společně prošli mnohým. Asi nejslavnější byla kauza kolem falešných pornoinzerátů Vlaďky Erbové (39) z roku 2017 – právě ty nakonec společně se zpronevěrou luxusního vozu a opakovaným řízení v opilosti dostaly slavného fotbalistu za mříže. Kateřina Kristelová tehdy od soudu odešla s pokutou.

Ani Řepkův pobyt ve vězení ale dvojici nerozdělil a jejich vztah je po prožitých dramatech snad ještě silnější. Dokazuje to i příspěvek, který v sobotu sdílela moderátorka na svém instagramu.

View this post on Instagram

A post shared by Kristelova Katerina (@kristelova.katerina)

“Never say never. Zastáncem svatby nejsem. Jednou stačilo… Navíc máme oba zkušenost, že když vztah nedrží, papírem se zalepit nedá. I když je na něm razítko… Ale za mejdan pro kamarády i naše velký rodiny by nějaký rituál, po těch letech a všem, co jsme prožili, možná stál,” napsala a přiznala tak, že by se svatbě se svým milým vůbec nebránila.

Zda je ale veselka skutečně v plánu, či zda už dokonce probíhají nějaké přípravy, to zatím dvojice nespecifikovala.

Celebrity - další články