Lyžařka Lindsey Vonn přiznala boj se svou postavou: Po vstupu do světa celebrit zažívala těžké časy

12. dubna 2021·Celebrity·Barbora Pisingerová

Lindsey Vonn bojovala s přijetím svého vlastního těla. Foto: Shutterstock

Bývalá profesionální lyžařka Lindsey Vonn (36) byla vždy ve špičkové kondici, nyní ale šokovala fanoušky přiznáním, že i ona bojovala s přijetím vlastního těla. "I když to vypadá, že jsem byla sama se sebou vždy spokojená, není tomu tak,"  uvedla v rozhovoru pro The Keep Going Podcast.

Ačkoli byla ve špičkové kondici, americká lyžařka Lindsey Vonn v novém rozhovoru přiznala, že s přijetím svého těla měla v minulosti značné problémy. “I když to vypadá, že jsem byla sama se sebou vždy spokojená, není tomu tak. Zažívala jsem těžké časy poté, co jsem vyhrála olympiádu a musela jsem vystoupit ze své lyžařské bubliny a vkročit do světa celebrit. Najednou kolem byli lidé s poloviční velikostí a já si říkala, jestli bych tak taky neměla vypadat,” popsala.

Ačkoli se nikdy podle svých slov s ostatními příliš nesrovnávala, vstup do světa celebrit s jejím sebepřijetím dost zamával. “Tehdy jsem s tím hodně bojovala,” svěřila se. Nakonec ale k pozitivnímu vnímání sebe sama opět našla cestu. “Za pár let jsem tomu přišla na kloub. Jsem, jaká jsem, a vždy budu bojovat za pozitivní vnímání vlastního těla, i když jsem s tím sama měla problém,” nechala se slyšet.

Lidé si často myslí, že nedokonalosti na tělech jsou známkou špatné fyzické kondice nebo mezer ve zdravém životním stylu. Sportovkyně ale cvičí každý den, o své tělo se špičkově stará a přesto s nimi bojuje také. “Mám celulitidu i strie. Cvičím každý den a stejně je mám a nikam neodejdou. Je to prostě tak a k tomu se dá říct jen: přijmi to, nebo odejdi. Někdy je tou nejtěžší věcí v životě přijmout sebe samé a získat sebejistotu,” vzkázala posluchačům.

Foto: Shutterstock

Celebrity - další články