Monika Absolonová se nešetří: Za týden nového režimu shodila tři kila

Léto je v plném proudu a kde kdo se ještě snaží shodit poslední přebytečná kila, aby se u vody vyšvihl v plavkách. Jednou z nich je i zpěvačka Monika Absolonová (43). Ta najela na drsný režim a za první týden už se jí podařilo shodit krásná tři kila. 

Zpěvačka Monika Absolonová se rozhodla jít trochu do sebe a shodit pár kilo své váhy. To se jí podařilo překvapivě rychle – už po týdnu nového režimu má podle svých slov dole hned několik kilogramů. A jak to dokázala? Za vším prý stojí přerušovaný půst.

“Mám za sebou týden s přerušovaným půstem. 8 hodin jím a 16 hodin piju vodu, popř. kávu nebo čaj bez cukru i mléka. A celý týden bez alkoholu,” popsala muzikálová hvězda na svém Instagramu.

Samozřejmě nezapomíná ani na pohyb. “Hýbu se 30-60 minut denně a váha mi po 7 dnech ukázala -3 kg… Pro někoho to není nic moc, pro mě obrovské vítězství. Protože pro mě osobně je daleko horší, že nesmím jíst to a to, než nejíst večer,” pochvaluje si.

Nový režim se ale neobejde bez problémů. “Tento týden bude oříšek, protože jsem teď jedla od 9 do 17, ale v Duetech jím i během představení, takže teď to budu muset pozměnit,” svěřila se. S přerušovaným půstem ale skončit nehodlá.

“Kdo se rozhodl, že se sebou taky něco udělá, tak držím pěsti! Pro mě byl nejhorší 3. a 5. večer! Teď už jsem s tím zatím ok,” dodala nakonec a popřála hodně sil svým fanouškům.