Syn Arnolda Schwarzeneggera ukázal svaly! Svého tátu nezapře

Legendárního svalovce Arnolda Schwarzenegerra (72) zná celý svět. Jeho vzhled se snažily napodobit jistě stovky mužů, jen málokomu se to však povedlo tak dobře, jako jednomu z jeho synů. Jednadvacetiletý Joseph Baena se nedávno pochlubil svým pokrokem v budování svalové hmoty a lidé na sociálních sítích vidí jediné - jako by otci z oka vypadl.

Mladičký Joseph Baena (21) svého otce skutečně nezapře. Vedle nápadné fyzické podobnosti se dokonce rozhodl věnovat stejným disciplínám, jako jeho světoznámý rodič. Syn kulturisty, herce a politika Arnolda Schwarzeneggera (72) se nedávno na internetu pochlubil se svými pokroky v oblasti budování svalové hmoty.

Mladý atlet a herec Baena často cvičí se svým otcem, kterého neváhá nazvat “nejlepším trenérem na světě”. To koneckonců nemusí vycházet jen z rodinné lásky, Schwarzenegger má mimořádně bohaté zkušenosti a věhlasný titul Mr. Olympia získal hned sedmkrát.

Joseph je nemanželským synem slavného herce, který vzešel z jeho dlouhodobého románku s rodinnou hospodyní. Schwarzenegger byl tehdy ženatý s Mariou Schriver, se kterou měl čtyři děti – Katherine (29), Christinu (28), Patricka (25) a Christophera (21). Když však Mildred Patricia Baena přivedla na svět malého Josepha a aféra praskla, Schriver Schwarzeneggera opustila a Joseph se okamžitě stal terčem zájmu médií.

Kdyby snad měl Arnold Schwarznegger někdy v úmyslu nemanželského syna zapřít, v případě Josepha Baeny by to snad ani nebylo možné. Mladý muž je totiž slavnému otci čím dál více podobný. Herec a politik však se synem žádný problém nemá. Naopak se nechává často slyšet, že ho má moc rád a i díky společným zájmům spolu tráví spoustu času.

Galerie