Zpěvačka Lizzo se toho nebojí. Takhle své macaté křivky vystavuje na internetu

15. ledna 2021·Celebrity·Barbora Pisingerová

Zpěvačka Lizzo. Foto: Instagram / lizzobeeating

Popová zpěvačka Lizzo (32) je známou ambasadorkou tzv. body positivity přístupu, tedy lásce ke svému tělu, ať už je jakékoli. Své výrazné křivky ráda a často ukazuje a svou prací i životním stylem se snaží inspirovat ostatní.

Sociální sítě toho změnily mnoho. Experti například varují, že čas strávený na Instagramu negativně ovlivňuje náš obraz o sobě samých. Miliony dokonale upravených fotografií v rozličných programech a s pomocí nejrůznějších filtrů zkreslují naše ponětí o tom, co je normální, a zvláště u mladých lidí se potom snadno mohou rozvinout psychické problémy.

Roky své tělo nenáviděla

Zpěvačka Lizzo to moc dobře ví. Melissa Vivianne Jefferson, jak zní zpěvaččino civilní jméno, si totiž něco podobného sama prožila. Kvůli nadváze se dlouhé roky trápila a odraz v zrcadle byl její nejhorší noční můrou. Pak si ale řekla dost.

Dnes popové divě sebevědomí rozhodně nechybí, cesta k němu však nebyla jednoduchá. Ačkoli se to na první pohled nezdá, s trápením stále čas od času bojuje. Dnes už ale ví, že základem jakéhokoli úspěchu je mít se rád. Na snímky, kterými se snaží k sebelásce inspirovat i ostatní, se podívejte do galerie pod článkem.

View this post on Instagram

A post shared by Lizzo (@lizzobeeating)

Foto: Instagram / lizzobeeating

Celebrity - další články