Herečka a vítězka StarDance Marie Doležalová slaví 30. narozeniny! Z děvčátka se stala krásná žena

23. ledna 2017·Celebrity·Redakce

koláž Frekvence 1

Herečka a blogerka Marie Doležalová, která se narodila 24. ledna 1987, se proslavila svým blogem o životě herečky Kafe a cigárko, za který obdržela tuzemskou nejprestižnější literární cenu Magnesii Literu 2015. V úterý oslaví 30. narozeniny, ačkoliv na to vůbec nevypadá.

Marie Doležalová pochází z Karviné a vystudovala Pražskou konzervatoř, kde se věnovala též zpěvu v kapele s názvem Olats otesoc. Po absolutoriu prošla několika pražskými divadly a nyní je její domovskou scénou Divadlo Na Fidlovačce.

 

Tak za chvilenku jdeme na to, druhý pokus o Manéž! Možná se tak narodila, možná byla v maskérně! #brno #sranda #srandanenisranda

Fotka zveřejněná uživatelem Marie Doležalová (@dolezalova.marie),

Televizní diváci ji znají jako tichou a pravdomluvnou Sašu Bůčkovou z oblíbeného seriálu Comeback. Ve filmu se objevila například jako Iška v Pusinkách nebo v komedii Sezn@mka.

 

Šli tudy Tataři a nechali tu biftek ??

Fotka zveřejněná uživatelem Marie Doležalová (@dolezalova.marie),

Její blog plný vtipných postřehů také zvítězil v anketě Křišťálová lupa v kategorii One (wo)man show a koncem roku 2015 dostal svoji knižní podobu. V roce 2015 se stala vítězkou sedmé řady oblíbené taneční soutěže StarDance, kde tančila s Markem Zelinkou. Z tanečního partnera se nakonec stal  ten životní.

Zdroj: ČTK

První Vlaštovka z focení s Honzou Kořínkem. #london #petrkozlik #skvelyfotograf #prejsivubecnejsempodobna #itakmelajkypotesi @hairstudiohonzakorinek

Fotka zveřejněná uživatelem Marie Doležalová (@dolezalova.marie),

Celebrity - další články