Partnerka zápasníka Karlose Vémoly má koronavirus. Onemocněla i jejich osmiměsíční dcerka

Slavný MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola měl pozitivní test na koronavirus. Přestože dělal, co jenom mohl, nemoc bohužel postihla i jeho partnerku a osmiměsíční dcerku.

Zápasníka Karlose “Terminátora” Vémolu kosí jedna špatná zpráva za druhou. Včera bylo oznámeno, že slavný MMA zápasník má pozitivní test na koronavirus, dnes se zjistilo, že zákeřná nemoc bohužel postihla i jeho partnerku a osmiměsíční dcerku.

Vémola se snažil držet od rodiny dál, jeho partnerka Lela Ceterová a osmiměsíční dcerka se však i přes to nakazily. Ceterová, která na svých sociálních sítích jinak ráda provokuje lechtivými fotografiemi, nyní přidává snímky, ze kterých jde jen bezmoc.

Nejprve přidala na svůj Instagram fotografii, na které ukázala, co s ní udělá několik probdělých nocí…

View this post on Instagram

Keď pár noci nespím kvôli Lilinke🤒. Realita…takto vyzerám😅😅😅. Byť mamou je jednou z najťažších vecí na svete, ktorú nedokáže robiť dobre každý. Občas nás možno prekvapí, že prakticky táto životná rola nemá žiadne hranice♾. Mamy plačú, zraňujú, skúšajú a zlyhávajú, začínajú od znova a učia sa. Ale tiež zažívajú viac radosti a lásky, ako by si vôbec mohli myslieť, že ich srdce dokáže prijať. Napriek všetkej bolesti, smútku, prebdeným nociam a skorým ránam, cez ktoré si musime prejsť, by sme to všetko urobili opäť❤🙏. Dokážeme existovať bez jedla, bez sprchy i bez spánku. Vždy naše deti dávame na prvé miesto🏆. Dokážeme celé dni tráviť napĺňaním ich potrieb a na konci dňa už málokedy máme silu niečo urobiť pre seba🙈. Nosime naše deti na rukách, keď upratujeme, varíme či jeme👩🏼‍🍳🖐 Vieme, že v našom náručí sa vždy cítia bezpečne, šťastne a milovane. Milujeme naše deti❤.

A post shared by Lela Ceterová (@lela_ceterova_official) on

V dalším příspěvku pak poreferovala o své samotě a o zdravotním stavu. Doufejme, že se stav celé rodiny Vémolů zlepší a všichni se brzy uzdraví: držíme palce!